شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سامانه شمالوژی

سامانه شمالوژی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط سامانه شمالوژی جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی شمالوژی و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسوولان این سامانه.

اطلاعات شخصی کاربران در سامانه شمالوژی کاملا محرمانه است و شمالوژی تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک نمودن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سامانه شمالوژی اطلاع دهد.

کاربران متعهد می‌شوند، اطلاعات خود را به‌هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نمایند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسوولیت عواقب بعدی بر عهده‌ کاربران خواهد بود.

کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در سامانه شمالوژی اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این سامانه هیچ مسوولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود، نخواهد داشت.

کارشناسان تولید محتوای این سامانه، اطلاعات موجود را از منابع معتبر، مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین نموده‌اند، با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، سامانه شمالوژی مسوولیتی در قبال صحت اطلاعات بخش مجله گردشگری را بر عهده نمی‌گیرد.

سامانه شمالوژی ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

سامانه شمالوژی پایگاه اینترنتی دیگری جزshomalogy.comو زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این سامانه، مورد تایید شمالوژی نیست.

شمالوژی هیچ‌گونه مسوولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیرحقوقی مربوط به دامنه، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی، حملات و خرابکاری‌های گسترده، مشکلات فنی ایجادشده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجادشده به واسطه شخص کاربر، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب‌‌های اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت‌های قانونی، دولتی و خارجی مانند تحریم‌ها و غیره که منجر به ایجاد وقفه یا اشکال در ارائه خدمات می‌‌شوند، به عهده نمی‌گیرد و معاف از هرگونه مسوولیتی در این زمینه می‌‌باشد.

هرگونه سواستفاده از نام شمالوژی، سامانه شمالوژی، مکاتبه از طرف این سامانه و یا استفاده از نام‌های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید، ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

سامانه شمالوژی، اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.