برنج خمام: نامی در خور برنج پرآوازه ایران

از آنجاییکه بخش عظیمی از تولید برنج مرغوب ایران در خطه سرسبز و حاصلخیز گیلان به عمل می‌آید، از اینرو شما را با بزرگترین کارخانه تولید برنج استان گیلان، تولید کننده برند برنج خمام آشنا می‌کنیم.

آشنایی با کارخانه تولید برنج سیدشهاب‌الدین سیدموسوی

کارخانه تولید برنج سیدشهاب‌الدین سیدموسوی دارنده گواهینامه‌های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015، سیستم مدیریت ایمنی غذا ISO 22000:2005 و گواهینامه پایش و اندازه گیری رضایتمندی مشتریان ISO 10004:2012 از سال 1370 آغاز به کار نمود.
این کارخانه با بهره‌گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک و صنعتی و در دو خط تولید موفق به تبدیل فرآوری سالانه صدها تن شالی به برنج درجه 1 گردیده و از اینرو به بزرگترین کارخانه تولید برنج منطقه، مبدل گشته است.
نحوه گرمادهی و خشک نمودن شالی و تبدیل آن توسط انواع الک و تیغ هایی که بصورت مداوم تنظیم و سرویس می شوند بگونه‌ایست که برنج خروجی از این کارخانه کیفیت مرغوبی داشته و بلافاصله پس از تولید، جهت پخت فراهم می باشد.
از آنجاییکه نگهداشت و انبار مواد غذایی خصوصا برنج از حساسیت بالایی برخوردار است، کارخانه تولید برنج سیدشهاب‌الدین سیدموسوی توانست با تخصیص فضای مناسب برای انبارش محصول و افزایش سطح کیفی محیط داخلی به لحاظ حفظ درجه حرارت سالم، میزان رطوبت، سرما، گرما، نور و روشنایی، حفظ نظافت و بهداشت منطبق با استاندارد مدیریت ایمنی غذا ISO 22000:2005 توسط کارشناسان خبره تاثیر مثبتی در حفظ عطر و طعم برنج ایرانی تولید شده، بگذارد. این کارخانه هم اکنون دارای 10 انبار به مساحت 300 مترمربع با امکانات و تجهیزات مکانیزه با ظرفیت میانگین 10000 تن و با بیش از 90 نیروی انسانی خبره مشغول به فعالیت است.

برنج خمام

کارخانه تولید برنج سیدشهاب‌الدین سیدموسوی با استفاده همزمان از 2 خط تولید و با امکانات تمام اتوماتیک و مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه سورتینگ (جداسازی و حذف دانه‌های رنگی، برنج‌های ژلاتینی و ضایعات برنج) با 12 دوربین جستجوگر، مشغول به فعالیت می‌باشد. این کارخانه تولید و فروش انواع برنج مرغوب از جمله برنج هاشمی، برنج علی کاظمی، برنج دم سیاه، برنج شیرودی، برنج صدری استخوانی، نیم دانه برنج و … در 2 نوع دودی و غیردودی، با بهترین کیفیت و بسته بندی شایسته نام برنج اعلام ایرانی و به نام تجاری برنج خمام به مشتریان عرضه می‌نماید. بسته بندی نهایی محصولات کارخانه سیدشهاب‌الدین سیدموسوی با پارچه های درجه 1 سورنا (برای حفظ کیفیت مطلوب برنج) و در اوزان 5 تا 80 کیلویی عرضه می شود.

برنج خمام را کجا می‌توان تهیه کرد؟

برای تهیه انواع محصولات برنج خمام می‌توانید به آدرس کارخانه واقع در شهرستان خمام، خیابان دکتر بهشتی (کیلومتر 2 جاده خشکبیجار) مراجعه نموده و یا با شماره 01334422351 تماس حاصل فرمایید.

عمده مزیتهای استفاده از خدمات قابل ارائه کارخانه حاج موسوی و پسران

– حجم توان 2 برابری تولید نسبت به دیگر رقبای موجود در منطقه
– تولید برنج با کمترین میزان تخریب شالی و حصول اطمینان از کیفیت محصول
– بیمه محصولات از زمان ورود شالی به کارخانه تا تحویل محصول نهایی
– استفاده از توزین تمام اتوماتیک انتهای خط تولید که منجر به حداقل رساندن خطای انسانی در وزن کشی نهایی محصول به مشتری می شود.
– تولید و ارائه محصول، بسته به سلیقه و نیاز مشتری و شناخت سلیقه بازار

متن دیدگاه‌ها

یک نظر ارسال کنید