مناطق آزاد: بهره‌مندی از امتیاز خرید باکیفیت و قیمت مناسب

به طور کلی مناطق آزاد را اینگونه می‌توان تعریف کرد؛ منطقه تجاری آزاد محدوده حراست شده‌ای است که غالبا در داخل یا مجاورت یک بندر واقع گردیده و در آن تجارت آزاد با سایر نقاط جهان، مجاز شناخته می‌شود و برای سهولت در سرمایه‌گذاری آسانتر در این مناطق در روند اجرای برخی از قوانین با سرزمین اصلی تفاوتهایی اعمال شده است که باعث جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و انتقال دانش و تکنولوژی شده و به عمران، آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی منطقه کمک می‌کند. یکی از عمده مزایای مناطق آزاد، واردات و صادرات کالا بدون پرداخت حقوق و عوارض گمرکی است.
مناطق آزاد حال حاضر ایران عبارتند از :کیش، قشم، چابهار، انزلی، ارس، اروند و ماکو.
اگر از محلی‌های بندرانزلی برای گردش و خرید سوال کنید، منطقه آزاد انزلی از جمله مناطقی است که حتما به شما پیشنهاد خواهند کرد و از آنجا که سفر بدون خرید کامل نمی‌شود می‌توانید از مزایای منطقه آزاد انزلی استفاده کنید و خرید انواع کالاهای خارجی معاف از پرداخت گمرک برای شما مقدور می‌باشد.

لذت خرید در منطقه ازاد انزلی

مجتمع تجاری اداری ونوس یکی از بهترین مکان‌ها برای گردش و خرید است و نزدیکی این مکان به دریا و ساحل زیبای خزر لذت خرید را دو چندان می‌کند. این مجتمع بزرگ با زیر بنایی بالغ بر 52000 متر مربع در سه طبقه شامل 836 باب غرفه تجاری و 66 واحد اداری است و دارای امکانات رفاهی، خدماتی، پله برقی، آسانسور، رستوران و کافی‌شاپ می‌باشد.

چی میشه خرید؟

در حال حاضر فروشگاه‌های پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، عینک آفتابی، اسباب بازی، لوازم خانگی لوکس در مرکز خرید ونوس در حال فعالیت می‌باشند. همچنین می‌توانید از فروشگاه‌های موادغذایی، خوراکی و نوشیدنی‌های غیر الکلی باکیفیت تهیه کنید.

کجاست؟

مجتمع تجاری ونوس در بندرانزلی سه راه حسن رود، کیلومتر ۵ جاده زیباکنار، در فاز تجارت منطقه آزادانزلی واقع شده و در اکثر روزهای هفته به‌خصوص در فصل تابستان شلوغ است. اگر حوصله شلوغی بیش از اندازه را ندارید برنامه خود را طوری تنظیم کنید که به اواخر هفته مخصوصا پنجشنبه و جمعه بر نخورید.

متن دیدگاه‌ها

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید