کشتی میرزا کوچک خان: میزبان خوب شما برای سفرهای لذت‌بخش دریایی

کشتی میرزا کوچک خان تنها کشتی مسافرتی ساحل بندرانزلی که در سالهای اخیر چشم‌براه مسافران عاشق دریاست، کسانیکه دوست دارند طلوع خورشید را از افق زیبای دریای خزر تجربه کنند.

مسافرت دریایی لذتی است که با توجه به محدودیت‌های موجود به لحاظ کمبود کشتی‌های مناسب مسافری، کمتر ایرانی هست که طعم آنرا چشیده باشد. اما کشتی میرزا کوچک خان هست تا رویای شیرین سفر دریایی را برای مسافران شمال ایران محقق سازد.

چند سالی است کشتی مسافری/ تفریحی میرزا کوچک خان بعنوان تنها کشتی مسافری شمال ایران، میزبان مسافران، گردشگران و توریستهای سفر کرده به بندرانزلی می باشد.

این کشتی مسافرتی، تفریحی در سال 1971 در ژاپن ساخته شد و دارای 5 طبقه، 75 متر طول، 12 متر عرض،20متر ارتفاع، 26 کابین درجه 1 و 2 با گنجایش 250مسافر است که توانسته با اخذ استانداردهای بین‌المللی از مراجع ذیصلاح، تجهیزات اقامتی و پذیرایی مناسبی را به مهمانان خود عرضه نماید و همچنین مکانی ایده‌آل برای برگزاری همایش، سمینار، جشن و اعیاد باشد.

مدت زمان سفرهای دریایی با کشتی میرزا کوچک خان

کشتی میرزا کوچک خان در تابستان با سفرهایی 4 ساعته در 10 مایلی از سواحل استان گیلان فعال است، سفرهای کوتاه و خاطره‌انگیزی که اگر علاقمند به سفرهای دریایی باشید پیشنهاد می‌کنیم تجربه سفر با کشتی میرزا کوچک خان را در برنامه سفری خود بگنجانید و لذت سفر دریایی را با امکانات و تجهیزات کامل این کشتی تجربه کنید.

کشتی میرزا کوچک خان دارای اتاق خواب‌های زیبا، حمام و سرویس بهداشتی، رستوران، کافی‌شاپ، فضای اجرای موسیقی، سالن کنفرانس و … می باشد.

سازنده این کشتی یکی از اتاق‌های آن را به سبک خانه‌های قدیمی ژاپنی طراحی کرده که دیدن آن خالی از لطف نیست، اتاق‌های 2 تا 8 تخته کشتی ظرفیت پذیرش 90 مسافر را دارند. جالب است بدانید در این کشتی اتاقی برای نوازندگان تعبیه شده که با قرار گرفتن در آن و نواختن، صدای موسیقی به گوش دیگر مسافران به‌روی عرشه می‌رسد.

با آغاز حرکت کشتی میرزا کوچک خان گروه موسیقی شروع به نواختن می‌کنند و فضای بسیار مطلوب و شادابی را برای مسافران و گردشگران رقم می زنند و تا پایان سفر نوای موسیقی در فضای کشتی طنین‌انداز است.

متن دیدگاه‌ها

یک نظر ارسال کنید